Wymiana zamka Dierre

Zamki do drzwi Dierre to zazwyczaj zamki AT3 lub AT4, które wyposażone są we wkład – czyli po prostu serce zamka. Wkład MIA powoduje, że zamki do drzwi Dierre działają na podstawie klucza indywidualnego dopasowanego właśnie do wkładu MIA. Mówiąc prościej: wkład MIA zabezpiecza zamek przez możliwością zwytrychowania go czymkolwiek. Wkład MIA to po prostu kod zamka.
 

Jeśli zgubiłeś klucz, to powinieneś wiedzieć, że nie musisz zmieniać całego zamka centralnego AT3 czy też zamka AT4. Wystarczy wymienić właśnie wkład MIA, który to zmieni kod Twojego zamka na nowy i tym sposobem zgubiony klucz zamka już nie otworzy.
 
Wymiana zamka, czy też wkładu MIA nie jest całkiem prosta. Należy pamiętać, że drzwi Dierre to produkt z wyższej półki, posiadający atestowane zamki antywłamaniowe, które to można poprzez nieumiejętne zamontowanie wkładu MIA uszkodzić i narazić się na niepotrzebne koszty związane z wymianą zamka głównego.
 
Dlatego też jeśli w Twoich drzwich Dierre jest obwiśnięta klamka, drzwi mają spory luz, podczas zamykania musisz podciągać drzwi by móc zaryglować zamek, nie czekaj! Zadzwoń po nas!
 
Pogotowie Zamkowe 3S-Serwis to partner firmy Dierre. Serwis zamków i drzwi to nasza specjalność!
 
WYMIANA ZAMKA DIERRE, WYMIANA WKŁADU MIA, WYMIANA ZAMKA AT3, AT4, ASSO 3, ASSO5
tel. 535 500 007
Jesteśmy na Google+
Google+