Wymiana i serwis zamków

Naprawa / wymiana zamka, montaż wkładki, atesty
Całodobowe pogotowie zamkowe - telefon 24h: 535 500 007

Co zrobić, gdy zamek jest zepsuty i wymaga naprawy bądź wymiany?

Popsuty zamek może być źródłem wielu problemów. Jeśli klucz zatnie się w zamku lub utknie we wkładce czy w zamku centralnym – nie warto się męczyć, najlepiej od razu wezwać pogotowie zamkowe. Nasi doświadczeni specjaliści potrafią sprawnie rozwiązać każdy problem.

Dzięki pomocy fachowców unikną Państwo dodatkowych kosztów, które mogą się pojawić, gdy próbuje się na własną rękę otworzyć siłowo zamek lub usunąć z niego klucz.

Nie jesteś w stanie otworzyć drzwi mieszkania, domu lub garażu? Masz problemy z przycinającym się zamkiem? Klucz ciężko się obraca lub wyciąga z zamka? Wezwij na pomoc pogotowie zamkowe z Katowic?

Działamy na terenie takich miast jak Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Tychy, Mikołów, Gliwice, Zabrze i wiele innych...

Oferujemy montaż, serwis, naprawę zamków takich producentów jak Gerda, Dierre, Lob, Evva, Winkhaus, CR, Mottura, Sobinco, Kowal, BKS

Nasze pogotowie zamkowe działa przez całą dobę, można na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy, 24 godziny na dobę 24h/7.

Satysfakcja gwarantowana!

 

Jesteśmy na Google+
Google+