Awaryjne otwieranie Audi

AUDI - Przewaga dzięki technice.

Każdy z nas zna markę Audi i wie, jak dobre samochody produkuje ten koncern. Niestety, wiedzą też o tym złodzieje, którzy bardzo lubią tę markę. Audi chcąc jak najlepiej zabezpieczyć swoje auta przed kradzieżą, wymyśla coraz to nowsze rozwiązania w zakresie ich zabezpieczeń. Elektronika to teraz główny element stanowiący blokadę samochodu. Wiemy jednak, że elektronika potrafi być zawodna, dlatego też producenci samochodów w dalszym ciągu stosują jeszcze zamki mechaniczne. Audi montuje do swoich samochodów na chwilę obecną jeden taki zamek, który służy między innymi do awaryjnego otwarcia samochodu w przypadku, gdy np. rozładuje się akumulator, uszkodzony zostanie pilot w kluczyku, ale również w przypadku gdy nasze Audi zamknie się samo, podczas gdy kluczki są np. w stacyjce lub leżą na siedzeniu.

Jeśli jesteś w sytuacji, gdy zatrzasnąłeś / zatrzasnęłaś sobie kluczyki w swoim Audi, zadzwoń do nas!

Nasza specjalność to bezinwazyjne otwieranie samochodów luksusowych. Posiadamy odpowiednie narzędzia pozwalające w sposób mechaniczny, bez uszkodzeń otworzyć zamek Twojego Audi.
Otworzymy każdy samochód marki Audi, zarówno modele teraźniejsze takie jak: A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, S3, S4, S5, S6, S8, Q3, Q5, Q7, TT, R8, jak i modele starsze: 80, 90, 100, 200, V8, Coupe, i inne...

AWARYJNE OTWIERANIE AUDI

tel.
535 500 007 

Jesteśmy na Google+
Google+