Awaryjne otwieranie

AWARYJNE OTWIERANIE - czynność polegająca na wykonaniu usługi otwarcia zamka w sposób nienaruszający konstrukcji drzwi. 

Niestety często firmy "kogucik" wykonując otwarcie awaryjne nie stosują się do powyższej definicji i narażają właściciela drzwi do mieszkania bądź samochodu na niepotrzebne koszty.

Pogotowie Ślusarskie 3S-Serwis gwarantuje najwyższą jakość usługi i minimalizację kosztów związanych z czynnością awaryjnego otwierania drzwi i zamków. Dysponujemy szerokim wachlarzem usług dzięki, czemu zaspokoimy Twoje potrzeby od A do Z, czyli wykonamy dla Ciebie zarówno awaryjne otwarcie, przeprowadzimy konserwację i regulację drzwi, jak również naprawimy zamek, a gdy okaże się to niemożliwe – sprzedamy Ci zamek odpowiedni dla Twoich drzwi. Oferujemy również montaż zamków, udzielając gwarancji na jakość naszych produktów i usług ślusarskich. To jednak nie wszystko! Oprócz awaryjnego otwierania, sprzedaży i montażu zabezpieczeń mechanicznych wykonujemy również instalacje telewizji przemysłowej CCTV, instalacje alarmowe oraz sprzedajemy zamki elektroniczne.

Pogotowie Ślusarskie 3S-Serwis to:

  • Pogotowie Zamkowe, które otworzy awaryjnie samochód, zamek w drzwiach, skrzynkę na listy, kłódkę, itp...
  • Pogotowie Kluczowe, które dorobi Ci klucz do samochodu, stworzy dla Ciebie system klucza generalnego Masterkey
  • Pogotowie Zabezpieczeń Elektronicznych, które zaprojektuje i zamontuje instalację monitoringu CCTV, alarmu przewodowego lub bezprzewodowego, sprzeda Ci i zamontuje kontrolę dostępu, RCP, domofon i wideodomofon.

Działamy na terenie całego Śląska w takich miasta między innymi jak: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Tychy, Mikołów, Gliwice, Zabrze i wiele innych...

Nasze Pogotowie Ślusarskie pracuje dla Ciebie 7 dni w tygodniu.

Współpracujemy m.in. z policją i firmami ubezpieczeniowymi.

Wypróbuj nas – gwarantujemy zadowolenie!

AWARYJNE OTWIERANIE ZAMKÓW, OTWIERANIE MIESZKAŃ, OTWIERANIE DRZWI

tel. 535 500 007

Jesteśmy na Google+
Google+