Zamki antywłamaniowe Dierre

Firma Dierre to producent drzwi antywłamaniowych który wyposaża je w solidne zamki antywłamaniowe ATRA w wersji AT3 lub AT4. Zamek AT3 oprócz zamknięcia centralnego na klucz piórowy posiada zamknięcie pomocnicze na wkładkę Euro.
 
Co raz częściej firmy "kogucik" proponują przeróbki drzwi Dierre polegające na wymianę zamka piórowego na zamek centralny pod wkładki euro. Do tego zabiegu sprzedają klientom zamki Cipierre, które nie posiadają stosowanej dokumentacji, tym samym drzwi tracą aprobatę techniczną producenta. Zamki te mozna łatwo rozpoznać gdyż brak im jednego bolca.
 
Jeśli więc chcesz mieć pewność, że Twoje drzwi nie stracą atestu zamów taką przróbkę u nas. Stosujemy tylko i wyłącznie zamki oryginlane dedykowane dla drzwi dierre. Po naszej przeróbce żaden ubezpieczyciel nie będzie miał podstaw by odmówić Ci wypłaty odszkodowania np. po włamaniu.
 
Chcesz wymienić lub zamontować zamek w drzwiach Dierre zadzwoń po naszego technika, który w sposób fachowy i uczciwy podejdzie do Państwa problemu. 

 

 

Jesteśmy na Google+
Google+