Montaż i sprzedaż zamków

Montaż zamków nawierzchniowych, wpuszczanych, dodatkowych
Całodobowe pogotowie zamkowe - telefon 24h: 535 500 007

Czujesz się mało bezpiecznie, uważasz że Twoje drzwi wymagają wymiany lub montażu dodatkowego zamka nawierzchniowego lub wpuszczanego?

Zadzwoń do nas! Nasz profesjonalny całodobowy serwis doradzi Ci i dobierze najodpowiedniejszy wariant dla Twoich drzwi. Montaż zamków na własną rękę czasami skutkuje osłabieniem ich odporności na włamanie, gdyż nieumiejętne otworowanie może spowodować naruszenie konstrukcji drzwi. Nie każdy zamek pasuje do każdych drzwi. Nasi fachowcy na pewno dobiorą optymalne rozwiązanie.

Pamiętaj, że samo kupno atestowanego zamka nie gwarantuje bezpieczeństwa! Równie istotny jest jego profesjonalny montaż.

Chcesz kupić i zamontować dodatkowy zamek lub wkładkę z atestem? Po prostu zadzwoń do nas!

Nie potrafisz otworzyć drzwi do mieszkania, domu czy garażu? Zamek zaczyna się przycinać lub klucz ciężko się obraca lub wyciąga z zamka? Po prostu zadzwoń do nas!

Działamy na terenie takich miast jak: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Tychy, Mikołów, Gliwice, Zabrze i wiele innych...

Oferujemy montaż, serwis, sprzedaż zamków takich producentów jak Gerda, Dierre, Lob, Evva, Winkhaus, CR, Mottura, Sobinco, Kowal, BKS

Nasze pogotowie zamkowe w Katowicach jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy sprawdzone produkty i najwyższej jakości usługi ślusarskie!

Koniecznie odwiedź nasz sklep On-Line, kilknij tutaj.

Jesteśmy na Google+
Google+